Przesylka gratis
Tommy Hilfiger, Abercrombie & Fitch, Ralph Lauren, Armani Exchange, Hollister, Nautica, Puma, Guess, Lacoste, Nike
Jesteś tutaj:  American Outlet  >  Termin dostawy
Termin dostawy


Termin dostawy do klienta:  3 do 5 dni
Produkty znajdujące się w magazynie AmericanOutlet na terenie Polski i są dostępne do natychmastowej wysyłki. Zamówienie zostanie zrealizowane do 24 godzin i wysłane Pocztą-Polską na adres podany przez klienta. Termin dostawy do rąk klienta to około 3 - 5 dni roboczych.

Termin dostawy do klienta:  do 14 dni
Produkty znajdujące się w magazynie AmericanOutlet na terenie U.S.A. i przy zakupie tych produktów będą one wysłane drogą lotniczą do magazynu w Polsce. Po otrzymaniu przesyłki w Polsce towar jest wysyłany Pocztą-Polską na adres podany przez klienta. Termin dostawy do rąk klienta to około 14 dni od dnia złożenia zamówienia. Klient ma prawo do zmiany/anulowania zamówienia do momentu wysłania towaru na adres podany przez klienta.

Termin dostawy do klienta:  Rok-Miesiąc-Dzień
Produkty ozanczone specificzną datą to towary znajdujące sie w drodze do Polski drogą morską. Przedstawiona data tego towaru to przewidywalny czas dostawy do magazynu w Polsce. Po otrzymaniu przesyłki w Polsce zakupiony towar jest wysyłany Pocztą-Polską na adres podany przez klienta. Termin dostawy do rąk klienta można określić jako przedswtawioną datę plus 1-3 dni roboczych na doręczenie przez Pocztę-Polską. Podana data dostawy jest tylko przewidywalną datą podaną przez firmy dostawcze współpracujące z American Outlet. Czas dostawy może się wydłużyć lub skrócić z przyczyn nie zależnych od American Outlet. Przy zakupie produktów o dłuższym terminie dostawy klient jest informowany o każdych zmianach i ma prawo do zmiany/anulowania zamówienia do momentu wysłania towaru na adres podany przez klienta.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z oblsugą sklepu pod poczta@americanoutlet.pl.  Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy również na ewentualne sugestie, co do funkcjonowania naszekgo sklepu. Są one mile widziane i na pewno zostaną uwzględnione w jego dalszej działalności.

Calvin Klein, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Levi's, Hugo Boss
DotPay Płatności
Copyright © 2017 AmericanOutlet.pl All rights reserved. v3149.202.218.7