Przesylka gratis
Tommy Hilfiger, Abercrombie & Fitch, Ralph Lauren, Armani Exchange, Hollister, Nautica, Puma, Guess, Lacoste, Nike
Jesteś tutaj:  American Outlet  >  Jakość / Ceny towarów
Jakość / Ceny towarów


Produkty:
W American Outlet kupujecie bez obaw, ponieważ wszystkie nasze artykuły obięte są korzystnym systemem zwrotów i reklamacji.  Wszystkie artykuły zamieszczone w katalogu są importowane z U.S.A. Gwarantujemy że wszystkie towary w American Outlet są oryginalne i fabrycznie nowe. 

Ceny towarów:
Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego americanoutlet.pl są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT.  American Outlet zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.  Do ceny zamówienia sklepu doliczane są koszty transportu. Koszty wysyłki związane z zamówieniem zostaną podane podczas realizacji zamówienia.

Sprzedaż promocyjna oraz wyprzedaż obejmuje ogranicznoną liczbę towarów i prowadzona jest do wyczerpania się zapasów towarów objętych tą formą sprzedaży.  Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z oblsugą sklepu pod poczta@americanoutlet.pl.  Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy również na ewentualne sugestie, co do funkcjonowania naszekgo sklepu. Są one mile widziane i na pewno zostaną uwzględnione w jego dalszej działalności.

Calvin Klein, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Levi's, Hugo Boss
DotPay Płatności
Copyright © 2017 AmericanOutlet.pl All rights reserved. v3149.202.218.7